erkek arayan dul bayanlar

Adım Esra. erkek arayan dul bayanlar neredesiniz Nevşehir bölgesinde ikamet ediyorum. Ufak bir emlak dükkanım var. Fakat güzel bir gelir elde ediyorum. Evliyim fakat boşanma arifesindeyiz.

Seks hayatımda olmadan bir gün bile dayanamıyorum. Bu sebeple bir yatak partneri arıyorum. Boşanma arifesinde olduğum için gizlilik son derece önemli. 39 yaşındayım. Jigolo tercih etmemin bir sebebi gizlilik diğer sebebi de kesinlikle güçlü bir erkek istiyor olmam. Bu yüzden lütfen bana ulaşın. Son derece çekici bir bayanım.

paylaş bedava üyelik kazan

Diğer jigolo ilanları...

17 comments

  1. porno yildizi ile olmak istersen beklerim fantazi ve orgasm benim isim sinirsiz zevk ve doyum hayatin boyunca ulaşamayacagin zevkin sirri benimle bir telefon kadar yakinim ayaklarini yerden kesecegim emin ol.?

  2. Meraba ben kadir aslan isdanbul da yaşıyorum yaş 20 titiz biriyim sizleri muhabete bekliyorum

  3. Meraba ben kadir aslan isdanbul da yaşıyorum yaş 20 titiz biriyim sizleri muhabete bekliyorum boyum 1,74 kilom. 60 sexksde sınır tanımam..

  4. Esra canım ben huseyin tercih edersen malatyadan esmerim senin istediğim gibi sert seksi severim seni bulutların üstüne cikaracagima emin ol

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir